پمپ کشاورزی, مقالات

انواع پمپ سانتریفیوژ صادراتی با قیمت استثنایی

پمپ های سانتریفیوژ در دسته پمپ های دینامیکی قرار می گیرند که در انواع مختلف توسط شرکتهای تولید کننده پمپ آب در کشور ساخته می شود.قیمت پمپ سانتریفیوژ در کشورهای عربی و حاشیه خلیج فارس به دلیل پایین بودن هزینه حمل و نقل و کیفیت مرغوب پمپ های حلزونی بسیار پایین تر از کشورهای اروپایی می باشد و همین امر باعث شده تا مشتری دائمی بازار پمپ ایران بشوند.

پمپ های سانتریفیوژ شامل پمپ های حلزونی یک طبقه و فشار قوی یا چند طبقه می شوند.جنس آلیاژ این پمپ ها از چدن و استیل ۳۰۴ و ۳۱۶ بنا به شرایط عملیاتی پمپاژ می تواند تغییر کند.

قیمت فروش پمپ سانتریفیوژ حلزونی در اربیل عراق

صادرات پمپ سانتریفیوژ به کشورهای هم مرز با ایران مدتی است که افرایش پیدا کرده است و این کشورها به دلیل عدم داشتن دانش تولید پمپ های صنعتی و کشاورزی انواع پمپ آب حلزونی و آبرسانی را از ایران تهیه می کنند.شرکت های تولیدی با هدف تسخیر بازار هدف در اربیل عراق اقدام به عرضه دستگاههای پمپ آب به این کشور کرده اند.

پمپ آب اتا بزرگ،پمپ حلزونی و پمپ آب اتا کوچک از پر فروش ترین پمپ ها آبرسانی در بازار پمپ اربیل عراق می باشد.خرید و فروش پمپ های انتقال آب بین ایران و عراق به دلیل وجود محدودیت های رفت و آمد توسط شرکت آسیاپمپ ایرانیان به صورت آنلاین امکان پذیر شده است.

تهیه پمپ های سانتریفیوژ بدون واسطه در کشور قطر

پمپ های سانتریفیوژ برای انتقال سیالات خالص مانند آب و بسته به شرایط عملیاتی با ایجاد تغییراتی در قسمت مکانیکی پمپ برای انتقال سیالات ناخالص کاربرد دارند.ویژگی های سیال پمپاژ شونده در این پمپ ها روی هد و دبی خروجی نیز تاثیر گذار می باشد.مجموعه آسیاپمپ ایرانیان با تولید بهترین پمپ های سانتریفیوژ centrifugal pump با توجه به پوشش دادن حجم نیاز مشتریان خارجی اقدام به فروش مستقیم و بدون واسطه در کشور قطر کرده است.

نمایندگی فروش پمپ های آب حلزونی در بحرین

پمپ های حلزونی دارای بیش از ۱۰۰ مدل پمپ هستند که هر کدام هد و دبی مختلفی با توان متفاوت دارند.خرید و فروش این پمپ در بازارهای بین المللی توسط واسطه ها و دلالان باعث افزایش کاذب قیمتها شده است.شرکت هایی که در زمینه تولید پمپ های سانتریفیوژ فعالیت می کنند برای ثبات قیمت در معاملات تجاری و افزایش فروش به صورت مستقیم محصولات خود را در بازار پمپ آب بحرین عرضه می کنند.لذا برای کسب اطلاع از قیمت به روز و ثبت سفارش با ما تماس بگیرید.

امتیاز دهید post

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شانزده − چهار =