شرکت بازرگانی آسیاپمپ ایرانیان شما را به خرید بهترین پمپ های گریز از مرکز حلزونی و فشار قوی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

بورس خرید پمپ آب ۳ اینچ حلزونی با قیمت عمده

آنچه در این مقاله می خوانید...

فروش آنلاین پمپ حلزونی EN 80-250عرضه بهترین پمپ آب ۳ اینچ مارگویی راستگرد و چپگردقطب فروش پمپ های ۳ اینچ فشار قوی wkl 80
قیمت پمپ اب 3 اینچ

آخرید قیمت پمپ اب ۳ اینچ حلزونی جهت خرید و فروش در بازار توسط تولید کننده های مرجع مشخص می شود.نمایندگی های فروش انواع پمپ آب ایرانی را بر اساس نرخ اعلام شده توسط کارخانه ها به فروش می رسانند.پمپ های حلزونی ۳ اینچ در انواع مختلف و اندازه های متفاوت با قیمت عمده را می توانید از همین مجموعه تهیه کنید.

قیمت پمپ اب 3 اینچ

فروش آنلاین پمپ حلزونی EN 80-250

قیمت پمپ اب 3 اینچ

یکی از پمپ های ۳ اینچ حلزونی که برای مصارف صنعتی و در بخش کشاورزی برای انتقال آب و آبیاری قطره ای مورد استفاده قرار می گیرد پمپ ۲۵۰-۸۰ می باشد.این پمپ ۲۲ متر ارتفاع میزند و با الکتروموتورهای ۱۰ و ۱۵ اسب بخار ۱۵۰۰ دور کوپله می شوند.همچنین این پمپ با الکتروموتورهای ۶۰،۷۵ و ۱۰۰ اسب ۲۹۰۰ دور قابلیت کوپله می باشد.

از طریق وب سایت شرکت آسیاپمپ ایرانیان می توانید با کارشناسان فروش ارتباط بگیرید و به صورت اینترنتی و غیر حضوری پمپ گریز از مرکز EN 80-250 را به صورت عمده و جزیی با مارک های معتبر خریداری کنید.

عرضه بهترین پمپ آب ۳ اینچ مارگویی راستگرد و چپگرد

قیمت پمپ اب 3 اینچ

در بین پمپ های گریز از مرکز حلزونی پمپی مدلی از پمپ ها وجود دارد که به آن پمپ مارگویی گفته می شود.این پمپ ها با نیروی ۵ تا ۱۵ اسب کار می کند و برای انتقال آب در مسافتهای کوتاه از آن استفاده می شود.اندازه ورودی و خروجی پمپ های مارگویی با هم برابر است و با موتور دیزل مارگو،لیستر و تیلر هم کوپله می شود.پمپ های حلزونی طرح مارگو در دو مدل راستگرد و چپگرد در بازار موجود می باشند که پر مصرف ترین آنها پمپ آب سه اینچ می باشد.

این پمپ ها ۶ متر از زیر و ۶ متر هم از رو ارتفاع می زنند.در این مرکز فروشگاهی بهترین پمپ آب سه اینچ مارگویی در دو مدل راست دور و چپ دور با قیمت مناسب به صورت عمده و تکی عرضه می شود.برای کسب طلاعات بیشتر و ثبت سفارش با ما تماس بگیرید.

قطب فروش پمپ های ۳ اینچ فشار قوی wkl 80

قیمت پمپ اب 3 اینچ

یکی دیگر از پمپ های آب ۳ اینچ که در بازار پمپ آب ایران خرید و فروش می شود پمپ حلزونی wkl 80 می باشد.پمپ فشار قوی wkl 80 در ۱۰ اندازه مختلف تولید شده که از یک طبقه تا ۱۰ طبقه هستند.به عبارت دیگر این پمپ ها با یک پروانه تا ۱۰ پروانه که به صورت سری بسته شده اند تولید می شوند.الکتروموتورهای کوپله شده به پمپ طبقاتی Wkl 80 از ۷٫۵ اسب بخار تا ۶۰ اسب بخار با دور ۱۴۵۰ می باشد.

عمدتا نیز از همین الکتروموتور برای راه اندازی این پمپ استفاده می شود.با اضافه شدن تعداد طبقات به پمپ هد پمپ افزایش پیدا می کند اما دبی پمپ ثابت است.این پمپها در بخش صنعتی به عنوان پمپ دیگ تغذیه بخار،سیستم گردش آب گرم و سرد و آتشنشانی استفاده می شود.همچنین در بخش کشاورزی به عنوان پمپ آبیاری بارانی و همچنین پمپ پشت تراکتوری مورد استفاده قرار می گیرد.برای اطلاع از قیمت پمپ اب ۳ اینچ فشار قوی و خرید این محصول با ما تماس بگیرید.

محمدرضا فلاح

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

شرکت بازرگانی آسیاپمپ ایرانیان شما را به خرید بهترین پمپ های گریز از مرکز حلزونی و فشار قوی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.

Call Now Buttonتماس بگیرید