شرکت بازرگانی آسیاپمپ ایرانیان شما را به خرید بهترین پمپ های گریز از مرکز حلزونی و فشار قوی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

تامین و فروش پمپ آب حلزونی و wkl در تهران

آنچه در این مقاله می خوانید...

شرکت پمپ فروشی خودمکش ۳ و ۴ اینچ بدون واسطهبورس عرضه پمپ های پشت تراکتوری در بازار پمپ آب تهرانمرکز عرضه الکتروپمپ های سانتریفیوژ با موتور ۱۵۰۰ دورفروش پمپ آب ETA 315-150 عمده در بازار تهران
فروش پمپ اب تهران

فروش پمپ اب تهران توسط مجموعه های بازرگانی،فروشگاه های اینترنتی و غرفه داران خیابان سعدی انجام می شود.به دلیل تنوع زیاد پمپ های انتقال سیال در بخش صنعتی و کشاورزی نیاز به حضور مشاور متخصص و همیشه در دسترس احساس می شود.تامین و فروش پمپ آب حلزونی و wkl در تهران که بازار بزرگ پمپ آب کشور محسوب می شود به صورت آنلاین توسط مجموعه آسیاپمپ ایرانیان انجام می شود.

فروش پمپ اب تهران

شرکت پمپ فروشی خودمکش ۳ و ۴ اینچ بدون واسطه

فروش پمپ اب تهران

از پمپ های بومی سازی شده در کشور که جزو پمپ گریز از مرکز می باشد و می تواند هم به عنوان پمپ آب و هم به عنوان پمپ لجن کش از آن استفاده شود پمپ خودمکش است.این پمپ ها به دو صورت چدنی و استیل تولید می شوند.پمپ خودمکش استیل برای انتقال آب شور،سیالات اسیدی با چسبندگی و غلظت پایین مورد استفاده قرار می گیرد.

شرکت پخش پمپ آب با اضافه کردن پمپ خودمکش در اندازه ۳ و ۴ اینچ به سبد محصولات خود عرضه این پمپ ها را بدون واسطه در بازار تهران و دیگر شهرهای کشور به صورت عمده و تکی انجام می دهد.

بورس عرضه پمپ های پشت تراکتوری در بازار پمپ آب تهران

فروش پمپ اب تهران

از پرفروش ترین پمپ های حلزونی در بازار پمپ پشت تراکتوری می باشد.پمپ های پشت تراکتوری را باید به صورت تسمه ای یا گیربکسی به گاردون تراکتور متصل کرد تا دور خروجی گاردون و پمپ یکی شوند.پمپ های حلزونی،فشار قوی و خودمکش را می توان به صورت پشت تراکتوری استفاده کرد.ضمن این باید گفت پمپ هایی که تا ۷۵ اسب نیرو لازم دارندقابلیت پشت تراکتوری شدن دارند.

بورس فروش پمپ های پشت تراکتوری همراه با گیربکس های افزاینده در بازار پمپ آب تهران توسط بازرگانی آسیاپمپ ایرانیان به فروش می رسد.برای اطلاع از قیمت به روز و ثبت سفارش با کارشناسان فروش ما تماس بگیرید.

مرکز عرضه الکتروپمپ های سانتریفیوژ با موتور ۱۵۰۰ دور

فروش پمپ اب تهران

پمپ های سانتریفیوژ دامنه وسیعی از کارکرد را دارند و همین امر سبب عرضه و تقاضای بالای این پمپ ها در بازار شده است.پمپ های سانتریفیوژ به دلیل اینکه می تواند حجم وسیعی از هد و دبی را پوشش دهد در مراکز صنعتی و بیمارستانها برای انتقال سیال از آن استفاده می شود.کوپله کردن این پمپ ها با الکتروموتور ۱۵۰۰ دور باعث صرفه جویی در انرژی شده و باعث بالاتر رفتن راندمان پمپ می شود.

مقدار دبی و هد با موتورهای الکتریکی ثابت است و اندازه قطر پروانه در میزان هد و دبی تاثیرگذار است.در مرکز فروش پمپ آب کشاورزی و صنعتی می توانید انواع الکتروپمپ های سانتریفیوژ را قیمت کارخانه و گارانتی معتبر خریداری کنید.

فروش پمپ آب ETA 315-150 عمده در بازار تهران

فروش پمپ اب تهران

پمپ حلزونی سری EN از پمپ هایی است که در بخش صنعتی و کشاورزی از آنها استفاده می شود.پمپ ۸ به ۶ یا پمپ ۳۱۵-۱۵۰ از پر فروش ترین پمپ های گریز از مرکز حلزونی می باشد که در دو مدل چپگرد و راستگرد تولید می شود.پمپ آب ۳۱۵-۱۵۰ با نیروی ۶۰ اسب بخار کار می کند و ۳۳٫۵ ارتفاع ستون آب را تامین می کند.همچنین سیستم آب بندی این پمپ ها می تواند پکینگ یا سیل مکانیکی باشد.فروش عمده این پمپ ها در بازار توسط مجموعه صنعتی آسیاپمپ ایرانیان امکان پذیر است.

محمدرضا فلاح

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

ارتباط با ما

شرکت بازرگانی آسیاپمپ ایرانیان شما را به خرید بهترین پمپ های گریز از مرکز حلزونی و فشار قوی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.

Call Now Buttonتماس بگیرید