شرکت بازرگانی آسیاپمپ ایرانیان شما را به خرید بهترین پمپ های گریز از مرکز حلزونی و فشار قوی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

تولید عمده پمپ گریز از مرکز حلزونی کوچک

پمپ گریز از مرکز حلزونی مهمترین ویژگی پمپ گریز از مرکز تبدیل انرژی از منبع حرکت (موتور) ابتدا به سرعت (یا انرژی جنبشی) و سپس به انرژی فشار است. نقش پمپ در واقع انتقال انرژی به مایع پمپ شده است (انرژی که بعداً به سرعت تبدیل می شود) ، بسته به ویژگی های ساختاری خود پمپ و به عنوان عملکردی از سیستم خاص نیاز دارد. این پمپ ها از اثر گریز از مرکز برای جابجایی مایع و افزایش فشار آن استفاده می کنند

تولید عمده پمپ گریز از مرکز حلزونی کوچک

 پمپ گریز از مرکز حلزونی چه ویژگی هایی دارد؟

 پمپ گریز از مرکز حلزونی چه ویژگی هایی دارد؟ یک چرخ تیغه (پروانه) ، پمپ حلزونی کوچک، درون یک محفظه مهر و موم شده هرمی چرخیده و مجهز به ورودی و یک خروجی (حلزون حلقه یا ولتاژ) می چرخد. پروانه عنصر چرخشی پمپ است که انرژی موتور را به انرژی جنبشی تبدیل می کند (بخش استاتیک پمپ ، یعنی ولتاژ ، در عوض انرژی جنبشی را به انرژی فشار تبدیل می کند). پروانه به نوبه خود به پمپ شافت محکم شده است ، مستقیماً روی شافت انتقال موتور قرار می گیرد یا با استفاده از اتصال سفت و سخت به آن وصل می شود.

یک سیستم گریز از مرکز نسبت به سایر پمپاژها دارای مزایای بی شماری است: این میزان از ترخیص کالا از گمرک کوچک ، سرویس نسبتاً ساکت و کارکرد آسان با انواع موتورهای الکتریکی موجود در بازار را تضمین می کند. همچنین می تواند به راحتی با کلیه مشکلات تصفیه مایع سازگار باشد تا جایی که با تنظیم شرایط خاص استفاده ، بتواند نیازهای ویژه تسهیلات در جایی که مورد استفاده قرار می گیرد را برطرف کند.

منحنی پمپ

عملکرد یک پمپ گریز از مرکز به صورت گرافیکی در یک منحنی مشخصه نشان داده شده است که معمولاً داده ها را نسبت به کل ارتفاع ژئودزیکی ، به قدرت واقعی موتور ، به راندمان ، به و با سر مثبت نشان می دهد ، اطلاعاتی که در رابطه با ظرفیت پمپ

بنابراین هر پمپ گریز از مرکز با منحنی مشخصه خاص خود یعنی روابط بین سرعت جریان و سر دیفرانسیل آن مشخص می شود. این نمایش گرافیکی ، یعنی انتقال این رابطه در یک نمودار دکارتی ، بهترین روش برای یادگیری میزان سرعت جریان در یک سر معین (و برعکس) است.

شرکت پخش انواع پمپ گریز از مرکز حلزونی

پمپ گریز از مرکز حلزونی

هنگامی که مایع وارد محفظه پمپ می شود ، پروانه (که توسط موتور تغذیه می شود) به واسطه نیروی گریز از مرکز تولید شده توسط سرعت پروانه ، مایعات را به سمت حاشیه ی پمپ محاسبه می کند: از این طریق مایعات (بالقوه) انرژی را ذخیره می کنند. که به سرعت و سر جریان (یا انرژی جنبشی) تبدیل می شوند. این حرکت گریز از مرکز به طور همزمان خلائی را ایجاد می کند که قادر به مکش مایعات برای پمپاژ است. سپس با اتصال پمپ با لوله تخلیه ، به راحتی مایع هدایت می شود و به قسمت بیرونی پمپ منتهی می شود. پروانه پمپ گریز از مرکز با توجه به بسیاری از تغییرات سازنده ساخته می شود: پروانه های باز ، پروانه های بسته ، پروانه های تک کاناله ، پروانه تک کانال ، پروانه های محوری ، پروانه های نیمه محوری ، پروانه های گرداب نیمه باز ، پروانه های گرداب نیمه باز ، پروانه های مارپیچی و غیره.

یکی از انواع پمپ حلزونی پمپ های گریز از مرکز است که ممکن است تک مرحله ای باشند ، یعنی تنها دارای یک ژنراتور جریان و فشار (پروانه) هستند. در عوض ، یک پمپ گریز از مرکز چند مرحله ای بیش از یک پروانه (پروانه اول مایعات را به دوم و غیره تخلیه می کند) و با مجموع فشارهای تحویل شده توسط هر پروانه مشخص می شود. علاوه بر این عمل اولیه اولیه ، عملیات پمپ گریز از مرکز به نحوه دستیابی به خود مکش مایع نیز بستگی دارد: اگر در حقیقت پمپ در زیر وریدی قرار دارد که مایع را از آن بیرون می کشد ، مایع به صورت خودجوش وارد می شود. پمپ (این نصب سیل است).

محمدرضا فلاح

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

شرکت بازرگانی آسیاپمپ ایرانیان شما را به خرید بهترین پمپ های گریز از مرکز حلزونی و فشار قوی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

Call Now Buttonتماس بگیرید