پمپ کشاورزی

خریداران پمپ گل کش حلزونی ساخت ایران

خرید پمپ سانتریفیوژ

پمپ های گل کش به دلیل کاربرد آنها در انتقال سیال به پمپ سفت کش یا پمپ دوغاب بر معروف می باشد.پمپ های گل کش در دو نوع عمودی و افقی یا مستغرق و خشک تولید می شوند.به دلیل پایین بودن سطح آب در کشور عموما خرید پمپ گل کش افقی در بین مشتریان مرسوم تر است.

پمپ گل کش با برند خارجی هم وارد بازار ایران شده که به دلیل قیمت بالای آن مشتریان کمتری را به خود جذب کرده.اما پمپ های گل کش تولید شده در داخل با همان کیفیت و حتب بالاتر و قیمت مناسب تر در درسترس خریداران این محصول که معادن،تصفیه خانه ی فاضلاب و کارخانه های سنگبری هستند قرار گرفته است.

خرید پمپ گل کش

خرید پمپ گل کش خودمکش به صورت اینترنتی

خرید پمپ گل کش

یکی از پمپ هایی گل کش که به شدت مقرون به صرفه است پمپ لجن کش خودمکش است که دارای پروانه روباز است و قادر است آبهای حاوی ذرات و الیاف را به خوبی مکش کند.دلیل این موضوع این است که پروانه پمپ خودمکش به صورتی طراحی شده است که پره های آن با فاصله از هم هستند و قابلیت خرد کرد الیاف و ذرات را دارند.

برای خرید این پمپ به صورت اینترنتی کافی است به سایت فروشگاهی ما مراجعه کرده و سفارش خود را ثبت کنید.لازم به ذکر است که می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر به شبکه های اجتماعی رسمی شرکت مراجعه فرمایید.

فروشنده پمپ گل کش در بازار پمپ تهران

خرید پمپ گل کش

پمپ گل کش که به پمپ های خمیرکش، پمپ سفت کش، پمپ و پمپ غلیظ کش در بین مشتریان شهرت دارد دارای اشکال و طرح های گوناگونی است.این پمپ ها به صورت خشک یا زمینی اعم از

 • پمپ حلزونی گل کش HDS
 • پمپ مقوایی یا سفت کش
 • پمپ خودمکش

می باشد.پمپ مقوایی یا سفت کش و پمپ خودمکش در ایران و توسط شرکت آسیا پمپ تولید می شود.این پمپ ها دارای پروانه روباز با پره های انحنا دار و تیز هستند که قابلیت خرد کردن ذرات داخل سیال را پس از ورود به پمپ دارند.

البته فروشنده پمپ گل کش باید اطلاعاتی در مورد نوع سیال؛ نوع محیط،اندازه ذرات و طول مسیر نیز از مشتری بگیرد.بسته به اندازه ذرات اندازه پمپ و پروانه آن تغییر می کند.برای خرید پمپ گل کش حلزونی و خودمکش در تهران با واحد فروش شرکت ما تماس بگیرید.

موارد کاربرد پمپ گل کش

خرید پمپ گل کش
 1. انتقال آب گل آلود و تخلیه پساب های باران
 2. انتقال لجن پساب های صنعتی
 3. انتقال فاضلاب های خانگی
 4. تخلیه چاه فاضلاب ها
 5. انتقال انواع فاضلاب خام
 6. صنایع ساختمانی
 7. صنایع چوب و کاغذ
 8. صنایع چرم سازی
 9. سایت پرورش میگو و ماهی
 10. نیروگاهها
 11. انتقال مخلوط مواد نفتی سنگین
 12. صنایع قند و شکر
 13. کارخانجات سنگبری
 14. صنایع دریایی و شیلات
امتیاز دهید post