شرکت بازرگانی آسیاپمپ ایرانیان شما را به خرید بهترین پمپ های گریز از مرکز حلزونی و فشار قوی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

فروشنده انواع پمپ گریز از مرکز حلزونی

فروشنده پمپ گریز از مرکز حلزونی انواع این پمپ را با مکش ها و فشار باری مختلف از کارخانه تولید پمپ بدون واسطه دریافت و در اختیار مشتری های خویش قرار می دهد. روش استفاده از این ابزار مکشی موضوعی است که در بخش بعدی پیرامون آن با شما گفتگو خواهیم کرد. اگر به این مبحث علاقه دارید لطفاً با ما همراه شوید.

فروشنده انواع پمپ گریز از مرکز حلزونی

روش استفاده بمب گریز از مرکز حلزونی

روش استفاده بمب گریز از مرکز حلزونی قبل از این که در خصوص روش استفاده پمپ گریز از مرکز حلزونی صحبت کنیم لازم است چند جمله ای را به مشخصات این دستگاه اختصاص دهیم.

پیش از هر چیز باید گفت که دلیل نامگذاری این پمپ این است که نیرویی که برای جا به جایی سیالی که در این پمپ قرار می گیرد نیروی گریز از مرکزی است که از چرخیدن پروانه های آن حاصل می شود و از سویی پوسته پمپ به شکل حلزون طراحی شده است.

پروانه ای که در درون این پمپ تعبیه می گردد اگر با قطرهای متفاوت ساخته و برش داده شود کارایی های گوناگونی برای پمپ ایجاد می کند. پروانه ها در این پمپ ها تنوع زیادی دارند و می توانند به صورت محوری، شعاعی و یا ترکیب آن ها به کار روند. پروانه بسته، نیمه بسته و یاز در ساخت این گروه از پمپ ها بر اساس کارایی که دارند مورد استفاده قرار می گیرند.

پمپ حلزونی شکل گریز از مرکز به این گونه عمل می کند که آب و یا سایر سیالات وارد ورودی پمپ شده و از طریق مرکز پروانه به چرخش در می آید و با این چرخش به درون تیغه ها هدایت می شود. فشار کم سیال با برخورد با پره های این تیغه افزایش یافته و شتاب می گیرند. بعد از آن آب از خروجی انتهای پروانه با زاویه به داخل پوسته حلزونی پرتاب می گردد.

هندسه محفظه حلزونی طوری طراحی شده که از سرعت سیال کم کرده و از آسیب رساندن به پمپ پیشگیری می نماید. لیکن فشار همچنان زیاد است و با جمع شدن آب میان پره ها درون بدنه حلزونی آن را به خارج پمپ با فشار بالا انتقال می دهد. هر اندازه که میزان این فشار خروج سیال بیشتر باشد قادر است آن را تا مسافت های بیشتری منتقل نماید.

فروش انواع پمپ گریز از مرکز حلزونی

فروش انواع پمپ گریز از مرکز حلزونی فروش انواع پمپ گریز از مرکز حلزونی در این مرکز به صورت عمده ارائه می شود. قیمت پمپ به پارامتر های مختلفی از جمله نوع پروانه، جنس پروانه، جنس بدنه پمپ، فشار ایجاد شده توسط پمپ، نوع کاربرد و نرخ تورم و ارز بستگی دارد.

اگر تمایل به سفارش پمپ های حلزونی گریز از مرکز هستید می توانید از طریق راه های ارتباطی این سایت با همکاران فروش ما در تماس باشید و راهنمایی های لازم را درباره این کالا دریافت نمایید.

محمدرضا فلاح

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

شرکت بازرگانی آسیاپمپ ایرانیان شما را به خرید بهترین پمپ های گریز از مرکز حلزونی و فشار قوی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

Call Now Buttonتماس بگیرید