پمپ کشاورزی

فروشندگان پمپ های سانتریفیوژ پمپیران در کشور

تامین و توزیع آب از دیرباز یکی از مسائل اساسی هر منطقه ای است.پمپ های سانتریفیوژ پمپیران این مسئله را به خوبی حل کرده و توانسته با انواع پمپ های که تولید کرده نیاز بازار و مشتریان را تامین کند.فروشندگان پمپ های سانتریفیوژ پمپیران در بازار پمپ آب کشور مرجع رسمی خرید و فروش این محصولات هستند.

به دلیل محبوبیت برند پمپیران عموما به جز نمایندگی های معتبر این شرکت، فروشگاه های خرده فروشی و عمده فروشی ها نیز محصولات پمپیران را به فروش می رسانند.اما برای تهیه پمپ آب با برند پمپیران بهترین راه خرید از نمایندگی می باشد.

مرکز فروش پمپ اتا بزرگ مدل ۲۳-۲۰۰ طرح پمپیران

یکی از پرفروش ترین پمپ های سانتریفیوژ پمپ اتا بزرگ سری ۲۳-۲۰۰ می باشد که اندازه فلنچ مکش و رانش آن ۸ به ۸ می باشد.این پمپ با الکتروموتور ۱۵، ۱۸٫۵ و ۲۲ کیلووات قابل کوپله می باشد.از موارد کاربرد آن می توان به موارد زیر اشاره کرد.

  • آبرسانی
  • پرورش میگو و ماهی
  • انتقال آب شهری
  • تاسیسات سرمایش و گرمایش

پروانه این پمپ بنا به نوع استفاده مشتری قابل تراش بوده و توسط شرکت تولید کننده انجام می شود.برای خرید پمپ ۲۳-۲۰۰ درجه یک طرح پمپیران با بهترین قیمت با مشاورین شرکت الکتروپمپکو تماس بگیرید.

توزیع پمپ گریز از مرکز ETA 150-315 با پروانه روباز پمپیران

پمپ اتا ۳۱۵-۱۵۰ پمپ گریز از مرکزافقی است که توانایی تامین ارتفاع ۳۳٫۵ ستون آب را دارد و با الکتروموتور ۳۰ و ۳۷ کیلووات قابل کوپله می باشد.این پمپ طبق ساخت کارخانه پروانه بسته دارد.اما پروانه روباز برای چیست؟

این پمپ با پروانه روباز برای انتقال آب گل آلود در کارخانجات سنگبری به کار می رود تا بتواند سنگ ریزه ها و ذرات جامد گل و لای در آب را با فشار منتقل کند.شرکت الکتروپمپکو این سری از پمپ را طبق سفارش سنگبری ها یه صورت تکی و عمده به فروش می رساند.

نکاتی در مورد نصب پمپ آبرسانی برای مکش منفی

پمپ های سانتریفیوژ توانایی اندکی در مکش آب دارند در صورتی که می توانند دهش زیادی داشته باشند.برای این منظور نباید پمپ را بالاتر از منبع مکش نصب کرد ولی در صورتی که اینکار انجام شد باید به نکات زیر توجه شود.

  • ارتفاع مکش آب توسط پمپ بین ۵ تا ۶ متر باشد.
  • ابتدای خط لوله باید یک سوپاپ (شیر یکطرفه) نصب شود.
  • برای کاهش مشکلات هواگیری می توان از پمپ خودمکش استفاده کرد.

در نهایت اگر می خواهید پمپ همیشه پر از آب باشد باید و نیاز به مکش نداشته باشد باید آب به پمپ سوار باشد.

امتیاز دهید post