شرکت بازرگانی آسیاپمپ ایرانیان شما را به خرید بهترین پمپ های گریز از مرکز حلزونی و فشار قوی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

فروش عمده پمپ آب زمینی حلزونی زیر لیست قیمت کارخانه

قیمت پمپ آب زمینی

خرید پمپ آب حلزونی به صورت عمده و با ضمانت اصالت کالا از طریق نمایندگی های فروش در مقایسه با خرید مستقیم از کارخانه در قیمت پمپ آب زمینی تاثیرگذار است.با توجه به ارزان بودن قیمت تمام شده پمپ های انتقال آب در ایران و تقاضای مشتریان خارجی برای خرید این محصول بهترین راه تهیه پمپ آب زمینی به صورت عمده و زیر قیمت کارخانه خرید از شرکت تولیدی می باشد.

قیمت پمپ آب زمینی

تولید کننده انبوه پمپ های زمینی | فروش بدون واسطه آن در کشور ارمنستان

پمپ های زمینی در اندازه های ۱ تا ۱۲ اینچ با کیفیت بالا در کشور توسط کارخانجات مختلف تولید می شود.این پمپ ها با کیفیت مشابه نسبت به پمپ های زمینی با برند خارجی و قیمت پایین تر یکی از عواملی است که باعث افزایش صادرات پمپ آب شده است.با توجه به اینکه از صفر تا صد تولید این محصول اعم از مواد اولیه و نیروی انسانی و ریخته گری و مونتاژ در کشور انجام میشود تولید انبوه آن به راحتی امکان پذیر می باشد.

همین امر موجب شده تا کشورهای دیگر برای تامین نیاز بازار پمپ آب خودشان به خرید پمپ آب ایرانی روی آورند که صادرات این محصول در مقایسه با ۳ سال گذشته رشد ۲۷ درصدی داشته است.کشورهای دیگر بر خلاف ایران به دلیل داشتن منابع آب سطحی از پمپ های زمینی بیشترین استفاده را می کنند و ارمنستان یکی از این کشورهاست که خریدار پمپ آب زمینی با برند ایرانی می باشد.

عمده فروشی الکتروپمپ زمینی مدل ۳۵-۳۰۰ در کشور

قیمت پمپ آب زمینی

هر کدام از پمپ های آب گریز از مرکز با توجه به مقدار آبدهی و ارتفاع موثری که دارند برای سیستم انتخاب می شوند.یکی از پمپ های پر مصرف در زمینه آبرسانی پمپ اتا ۳۵-۳۰۰ بوده که ورودی و خروجی این پمپ ۱۲ اینچ می باشد و در مواردی که نیاز به حجم آبدهی زیاد باشد یکی از پمپ های قابل استفاده همین پمپ می باشد.

از آنجا که ریخته گری و مراحل تولید این مدل از پمپ ها نیاز به زمان و تخصص و دشتگاههای ماشینکاری CNC دارد برخی از شرکتهای تولید کننده پمپ آباین محصول را با کیفیت بالا تولید می کنند.عمده فروشی این پمپ به همراه موتور کوپله شده با آن و شاسی کشی استاندارد از طریق شرکت های سازنده انجام می شود.

بازار فروش پمپ آب کشاورزی با قیمت عمده

قیمت پمپ آب زمینی

پمپ های آب کشاورزی بر حسب شرایط محیطی که کشاورز دارد به ۳ مدل

  • الکتروپمپ آب کشاورزی
  • موتور پمپ دیزلی
  • پمپ پشت تراکتوری

تقسیم شده و در بازار پمپ آب کشور عرضه می شود.فروشگاه های پمپ فروشی و نمایندگی های فروش در کشور مراکز معتبری هستند که برای تهیه پمپ کشاورزی می توان به آنها مراجعه کرد.اما در مورد فروش عمده پمپ های کشاورزی باید با مراکز تولید کننده وارد مذاکره شد تا بتوان به بهترین قیمت یان محصول را خریداری کرد.

خرید آنلاین پمپ فشار قوی زمینی در گرجستان

قیمت پمپ آب زمینی

در مورد خرید و فروش پمپ آب در بازارهای بین المللی این نکته گفتنی است که وجود آب های سطحی در بسیاری از کشورهای اروپایی سبب شده تا میزان تقاضا برای خرید پمپ های آب زمینی افزایش یابد.کشور ایران هم که با داشتن تولید کننده های قوی در این قسمت حرف اول را در منطقه می زند مورد توجه مشتریان خارجی قرار گرفته است و فروش آنلاین و مستقیم پمپ های فشار قوی در گرجستان از طریق بازرگانی تولیدی آسیاپمپ ایرانیان امکان پذیر می باشد.

محمدرضا فلاح

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

شرکت بازرگانی آسیاپمپ ایرانیان شما را به خرید بهترین پمپ های گریز از مرکز حلزونی و فشار قوی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.

Call Now Buttonتماس بگیرید