شرکت بازرگانی آسیاپمپ ایرانیان شما را به خرید بهترین پمپ های گریز از مرکز حلزونی و فشار قوی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

فروش پمپ افقی فشار قوی باکیفیت

آنچه در این مقاله می خوانید...

پمپ افقی فشار قوی با پروانه بین یاتاقانیقیمت بهترین پمپ افقی فشار قوی در بازار

یکی از پر کاربردترین و متنوع‌ترین محصولات پمپ های فشار قوی هستند که در صنایع،زمین های کشاورزی،آتش نشانی، ایجاد فواره،دستگاه های تهویه، انتقال آب گرم و سرد…کاربرد دارند.امروزه حجم فروش پمپ افقی فشار قوی باکیفیت در کشور روز به روز در حال افزایش است چراکه با کاربردهای آن آشنا شدند و با توجه به نیاز جامعه در رنگها و طرح های متنوعی وارد بازار شدند.و از عوامل تاثیرگذار بر قیمت پمپ فشارقوی می باشد.

از معایب های پمپ های فشار قوی سرو صدای زیاد،هزینه بالای نگهداری پمپها را می توان نام برد.

فروش پمپ افقی فشار قوی باکیفیت

پمپ افقی فشار قوی با پروانه بین یاتاقانی

پمپ افقی فشار قوی با پروانه بین یاتاقانی

پمپ های آب طبقاتی به دو دسته تقسیم می شوند.

دسته اول پمپ های آب طبقاتی افقی

دسته دوم پمپ های آب طبقاتی عمودی

کار هر دو نوع پمپ مشابه است ولی پمپ فشار عمودی پمپاژ یکنواخت تر دارند سرو صدای کمتری ایجاد می کنند و در مواقعی که نیاز به فضای کمتری باشد از پمپ های فشار قوی عمودی استفاده می شود.

انتخاب پمپ فشار قوی انتخاب پروانه ها ی مناسب مهم است زیرا پمپ با مکش سیال از محفظه ورودی و انتقال در مسیر پروانه ها شروع بکار می کند در این عمل سرعت را به فشار تبدیل می کند واین فشار به پروانه انتقال می یابد و سپس به پروانه دوم…..در آخرین پروانه از طریق لوله رانش به بیرون پمپاژ می شود.استفاده از یاتاقان تراست در طراحی پمپ فشار قوی باعث می شود که فشاری را که روی پروانه ها ایجاد می شود را مهار کند و میزان آسیب زدگی و صدمات را کاهش دهد.

قیمت بهترین پمپ افقی فشار قوی در بازار

قیمت بهترین پمپ افقی فشار قوی در بازار قیمت بهترین پمپ افقی فشار قوی در بازار به کیفیت پمپ و قدرت و مقاومت،مدل،برند محصول و با توجه به نیاز مشتریان متفاوت و به روز است.علاوه بر این به حجم آبدهی،فشار کاری، استاندار بودن محصول،طول عمر تجهیزات و قطعات استفاده شده در پمپ ،هزینه انرژی و همچنین به بدنه پمپ که باید مرغوبترین جنس استیلی باشد باید دقت فراوانی داشت.

برای کسب اطلاع از شرایط فروش و قیمت پمپ افقی باکیفیت با کارشناسان ما تماس بگیرید.فروش بدون واسطه و مستقیم از شرکت باعث پایین آمدن هزینه های حمل و نقل و واسطه گری پمپ افقی فشار قوی می شود. ارائه محصول به طور مستقیم هم برای فروشنده هم برای شرکت مقرون به صرفه است.

هر نمایندگی برند خاصی را پشتیبانی می کند و هدف برند مرغوب و رضایتمندی خریداران است و کاهش هزینه ها است که به صورت عمده به مشتریان ارسال می شود. شما نیز اگر تمایل به خرید محصولات ما دارید با مشاورین ما تماس بگیرید یا از طریق سایت شرکت نسبت به درخواست خود اقدام فرمایید.

محمدرضا فلاح

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

ارتباط با ما

شرکت بازرگانی آسیاپمپ ایرانیان شما را به خرید بهترین پمپ های گریز از مرکز حلزونی و فشار قوی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

Call Now Buttonتماس بگیرید