شرکت بازرگانی آسیاپمپ ایرانیان شما را به خرید بهترین پمپ های گریز از مرکز حلزونی و فشار قوی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

قیمت ارزان پمپ حلزونی صنعتی

آنچه در این مقاله می خوانید...

کاتالوگ پمپ حلزونی صنعتیفروش انواع پمپ حلزونی صنعتی

تغییرات نرخ ارز باعث شده قیمت ارزان پمپ حلزونی صنعتی با نوساناتی همراه باشد البته کیفیت، نوع برند و سایز محصول هم موجب شده اند تا قیمت متغیر باشد پمپ حلزونی دارای عملکرد خودمکش می باشد و تنها با فرستاندن لوله هایی به عمق چاه عملیات پمپاژ را انجام می دهد و خارج از چاه قرار می گیرد.

قیمت ارزان پمپ حلزونی صنعتی

کاتالوگ پمپ حلزونی صنعتی

کاتالوگ پمپ حلزونی صنعتی در کاتالوگ پمپ حلزونی صنعتی تمام مشخصات و ویژگی های محصول بیان شده علاوه بر این نوع روش کار کردن پمپ هم مشخص شده است به طوری که شما با مطالعه کاتالوگ می توانید اطلاعات کاملی از پمپ بدست آورید که ما در زیر آن ها را شرح داده ایم.

این نمونه پمپ در سال 1878 در آلمان تولید شد و در سال 1934 نوع تکامل یافته آن ساخته شد و چون سر چاه از آن استفاده می کنند به آن پمپ کشاورزی یا سر چاهی می گویند این نوع پمپ سانتریفیوژ فاضلابی دارای پوسته حلزونی می باشد به همین دلیل به این نام شناخته می شود.

عملیات پمپاژ به وسیله این نمونه پمپ هنگامی انجام می شود که آن را به موتور برقی متصل می کنند که این باعث می گردد تا پروانه داخل پوسته حلزونی شروع به حرکت نماید در این جا لازم است به این نکته اشاره کنیم که محفظه حلزونی این نمونه پمپ باعث شده دهانه خروجی آن به مروز زمان بزرگ شود که این می تواند باعث افزایش دبی و کاهش سرعت انتقال سیال شود.

انواع پمپ های حلزونی بر اساس ظرفیت پمپاژ، دبی و هد با هم تفاوت دارند و هنگامی که شما پمپ را خریداری می کنید تمام این مشخصات داخل کاتالوگ ثبت شده است و با توجه به آن ها قیمت پمپ ها می تواند متغیر باشد.

فروش انواع پمپ حلزونی صنعتی

فروش انواع پمپ حلزونی صنعتی فروش انواع پمپ حلزونی صنعتی در اندازه و مشخصات فنی مختلفی به صورت آنلاین انجام می شود تا مشتریان بتوانند مطابق بودجه و نیاز خود بهترین مدل را خریداری کنند علاوه بر این موارد کاربرد و مزیت های پمپ حلزونی موجب شده فروش و تولید پمپ حلزونی افزایش یابد که به گزینه های زیر می توان اشاره کرد:

  • برای انتقال آب و سیال از چاه های عمیق استفاده می شود.
  • در استخرهای با وسعت بالا برای انتقال آب کاربرد دارد.
  • حجم بالایی از سیال را پمپاژ می کند به همین دلیل کارایی بالایی دارد.
  • قیمت پمپ حلزونی پایین می باشد.
  • با هر دو نوع الکتروموتور امکان کوپل کردن آن وجود دارد.
  • در صورت نیاز به تعمیر به راحتی قابل تعمیر می باشد.
  • مطابق پیشرفته ترین فناوری ها تولید شده است به همین دلیل کیفیت و طول عمر بالایی دارد و شما می توانید با اطمینان از آن استفاده کنید.
محمدرضا فلاح

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

ارتباط با ما

شرکت بازرگانی آسیاپمپ ایرانیان شما را به خرید بهترین پمپ های گریز از مرکز حلزونی و فشار قوی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

Call Now Buttonتماس بگیرید