پمپ کشاورزی, مقالات

نمایندگی فروش قطعات پمپ آب حلزونی در کشور

نمایندگی قطعات پمپ آب

لوازم جانبی و قطعات یدکی پمپ آب جزو جدا ناشدنی دستگاه پمپ آبرسانی است و توسط شرکت های سازنده پمپ آب تولید و از طریق نمایندگی قطعات پمپ آب در کشور به فروش می رسد.این نمایندگی ها با ارائه قطعات اورجینال در کشور به قیمت روز نیاز بازار را برطرف می کنند.این قطعات شامل محفظه حلزونی، محور، بوش، پروانه و دیفیوزر در پمپ های فشار قوی می باشد.

فروش غیر حضوری قطعات یدکی پمپ آب فشار قوی wkl

نمایندگی قطعات پمپ آب

در پمپ های گریز از مرکز طول عمر قطعات پمپ آب به عوامل مختلفی از جمله شاسی کشی صحیح و نصب صحیح پمپ آب که باعث جلوگیری از لرزش های احتمالی به پمپ می شود، هم چنین نوع کوپلینگ و نوع ماشینکاری قطعات پمپ آب بستگی دارد.در پمپ های فشار قوی wkl افقی پروانه ، دیفیوزر، بوش های محور و محفظه مکش و رانش از جمله قطعاتی هستند که به عنوان قطعات یدکی پمپ آب فشار قوی به مشتریان عرضه می شوند.

برای جلوگیری از خرابی قطعات اگر قصد استفاده از پمپ را ندارید آن را در هوای خشک نگهداری کرده و هر چند وقت یکبار قطعات دوار آنرا چرخانده و یا روغن کاری کنید که جام نکند.همچنین اگر پمپ را استفاده کردید و می خواهید برای مدتی آن را جمع کنید روغن سوخته در پمپ ریخته و تخلیه کنید تا رسوبات را ببرد و داخل پمپ تمیز شود تا قطعات آن زنگ نزند.فروش غیر حضوری قطعات یدکی پمپ آب فشار قوی توسط این مجموعه در کشور انجام می شود.

خرید اینترنتی پروانه پمپ سانتریفیوژ گل کش HDS

نمایندگی قطعات پمپ آب

پمپ های گل کش در دو نوع عمودی و افقی در بازار موجود است.در مورد انتقال آب و گل باید بگوییم که به دلیل ساینده بودن و خورندگی این سیال قطعات پمپ گل کش باید مقاوم به سایش باشند و از جنس چدن ریخته گری GGG40 باشد.پمپ های گل کش سری HDS که از نوع پمپ گریز از مرکز سانتریفیوژ است برای انتقال آب و گل و ذرات ساینده استفاده می شود.

خرید اینترنتی پروانه نیمه باز پمپ های گل کش سری HDS 50-300 ، HDS 80-300  و HDS 150-300 به صورت اینترنتی از مرکز بازرگانی آسیاپمپ ایرانیان امکان پذیر می باشد.

فروش عمده قطعات پمپ اتا بزرگ ۶ تا ۱۲ اینچ

نمایندگی قطعات پمپ آب

پمپ های اتا بزرگ به دلیل وزن سنگینی که دارند چنانچه درست کوپله و شاسی و نصب نشوند قطعات دوار آن سریعا از بین می رود.در نصب پمپ های سانتریفیوژ باید از نصابان حرفه ای کمک بگیرید تا ضمن نضب صحیح پمپ بتوانند پمپ را روشن کنند و هوای داخل لوله و پمپ را خارج کنند تا پروانه پمپ دچار کاویتاسیون نشود.قطعات یدکی پمپ های سانتریفیوژ مربوط به هر شرکتی که باشند به هم می خورند چون ساختار مکانیکی آنها به یک شکل است.

فروش عمده قطعات پمپ اتا بزرگ شامل محفظه حلزونی، پروانه ها، محور و پایه یاتاقان در اندازه های ۶ تا ۱۲ اینچ توسط شرکت آسیاپمپ ایرانیان در کشور انجام می شود.

امتیاز دهید post

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

16 − 5 =