شرکت بازرگانی آسیاپمپ ایرانیان شما را به خرید بهترین پمپ های گریز از مرکز حلزونی و فشار قوی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

پخش انواع پمپ گریز از مرکز حلزونی


مجموعه ما پخش انواع پمپ گریز از مرکز حلزونی را بر عهده دارد این نوع پمپ مارپیچ مانند است و سطح مقطع آن به طور معمول به تدریج افزایش می یابد و سرعت سیال هنگام خروج از پروانه، شافت را خم می کند و به بلبرینگ آسیب می رساند. این محفظه مارپیچ می تواند یک حلقه باشد یا یک حلقه میانی با یک پیچ، به شکل یک حلقه مرکزی می باشد که پخش آن به سراسر کشور از سوی شرکت ما انجام می گردد.

پخش انواع پمپ گریز از مرکز حلزونی

اطلاعات مختصری درباره پمپ گریز از مرکز حلزونی

اطلاعات مختصری درباره پمپ گریز از مرکز حلزونی ساختار پمپ گریز از مرکز شامل یاتاقان، یک محفظه یاتاقان، یک محفظه مکش ورودی و یک محفظه خروجی و از همه مهمتر یک چرخ واقع در محفظه پمپ است. سطح مقطع محفظه پمپ گریز از مرکز مارپیچ را به تدریج افزایش دهید تا از خم شدن محوری و آسیب رساندن به یاتاقان در اثر فشار و سرعت مایع هنگام خروج از چرخ جلوگیری کرده و به عنوان کنسانتره جریان و پخش کننده عمل کند.


راه حل تبدیل سرعت زیاد سیال خروجی از پروانه پمپ به فشار، استفاده از دیفیوزر است که از اتلاف انرژی جلوگیری می کند، مانند محفظه سیم پیچ شعاعی یا مخلوط. نوع پروانه استفاده شده در پمپ سانتریفیوژ با پره های نزدیک به هم و موازی محور است که می تواند 90 درجه پس از ورود مایع به پروانه باشد.

پمپ گریز از مرکز می تواند یک مرحله ای یا چند مرحله ای باشد، بسته به کاربرد پمپ، این بخش متفاوت خواهد بود و در صورت لزوم، اگر جریان و فشار از شرایط پمپ یک مرحله ای بیشتر شود، یک پمپ کلاس است استفاده شده.

دیفیوزر که در پمپ گریز از مرکز برای تبدیل سرعت زیاد خروجی چرخ به فشار استفاده می شود و عملکرد مشابه محفظه پیچ را دارد، به صورت شعاعی یا مخلوط نیز نصب می شود. دلیل استفاده از دیفیوزر این است که سرعت زیاد سیال می تواند به محفظه و پمپ آسیب برساند و باعث اتلاف زیاد شود. از این رو شما مشتریان گرامی می توانید جهت اطلاعات بیشتر درباره انواع پمپ گریز از مرکز و نحوه پخش پمپ با قیمت مقرون به صرفه به وب سایت رسمی ما مراجعه کنید.

فروشنده انواع پمپ گریز از مرکز حلزونی

فروشنده انواع پمپ گریز از مرکز حلزونی مجموعه تولیدی ما یکی از فروشنده پمپ گریز از مرکز حلزونی می باشد که این محصول را با مواد اولیه کاملا مرغوب و با کیفیت تولید کرده و این محصول را با قیمت ارزانتری به دست مشتریان می رساند.

از این رو با توجه به قیمت مقرون به صرفه این محصول باعث شده کشورهای دیگر هم طرفدار این محصول باشند و اقدام به خرید این محصول با قیمت مناسب کرده اند و ما هم این محصول را حتی به کشورهای اروپایی هم صادر می کنیم که برای کشور ارز آوری خوبی داشته باشیم از این رو شما مشتریان گرامی می توانید برای اطلاعات بیشتر درباره انواع پمپ و نحوه صادرات آن به سایت ما مراجعه کنید.

محمدرضا فلاح

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

شرکت بازرگانی آسیاپمپ ایرانیان شما را به خرید بهترین پمپ های گریز از مرکز حلزونی و فشار قوی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

Call Now Buttonتماس بگیرید