شرکت بازرگانی آسیاپمپ ایرانیان شما را به خرید بهترین پمپ های گریز از مرکز حلزونی و فشار قوی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

پخش کلی پمپ آب پرورش میگو 12 اینچ

آنچه در این مقاله می خوانید...

دستورالعمل آماده سازی پمپ آب پرورش میگوخرید ویژه پمپ آب پرورش میگو 12 اینچ
فروشندگان ویژه پمپ گریز از مرکز حلزونی

اگر شما الان در حال خواندن این مطلب هستید، حتما سوالاتی درباره پرورش میگو و تجهیزات لازم برای این کار در ذهن شماست. هدف من از نوشتن این مطالب این است که با اطلاعاتی که در زمینه تجهیزات مورد نیاز برای پرورش میگو بخصوص پمپ آب پرورش میگو 12 اینچ، در اختیار شما قرار می دهم، تا حدی پاسخگوی نیاز شما باشم. پس با من همراه باشید.

پخش کلی پمپ آب پرورش میگو 12 اینچ

دستورالعمل آماده سازی پمپ آب پرورش میگو

دستورالعمل آماده سازی پمپ آب پرورش میگو

امروزه با توجه به رشد جمعیت و بیشتر شدن تقاضا، و همچنین فواید بی شمار غذاهای دریایی، صنعت پرورش آبزیان روز به روز در حال افزایش و پیشرفت است. یکی از مشاغلی که طرفداران خاص خود را دارد، پرورش میگو می باشد. میگو را در استخرهای خاکی که در مناطقی نزدیک به دریا قرار دارند، پرورش می دهند. با توجه به این که آب دریا شور است یا نه، تجهیزات لازم برای پرورش میگو تهیه می شود و استخرهای پرورش میگو راه اندازی می شود. اگر آب دریا شور باشد تجهیزات باید مناسب آب شور و شرایط اقلیمی دریاهای شور باشد. یکی از تجهیزات لازم، پمپ آب می باشد که در دو نوع صنعتی و کشاورزی تولید می شود. اگر وظیفه پمپ، انتقال آب شور باشد، باید تغییراتی در مواد و متریال به کار رفته در پمپ، توسط تولیدکننده ایجاد شود و برای انتقال آب شور آماده سازی شود. پمپ آب شور باید با قطعات استیل یا برنزی تهیه و تولید شود، تا مقاومت لازم را در برابر آب شور داشته باشد.

پمپ آب شور در مدلها و اندازه های مختلف ساخته می شود و یکی از این مدل ها پمپ آب پرورش میگو 12 اینچ می باشد که یکی از مدل های پرفروش و پرکاربرد در صنعت پرورش میگو است که به خوبی پاسخگوی نیازهای پرورش دهندگان محترم میگو می باشد. این پمپ با الکتروموتور های ۵۵ کیلووات ۹۰۰ دور و ۷۵، ۹۰، ۱۱۰ و ۱۳۲ کیلووات ۱۵۰۰ دور کار می کند و معمولا به دلیل اینکه آمپر برق کمتری مصرف شود، این پمپ ها را با الکتروموتور ۹۰۰ دور کوپله می کنند که فقط ارتفاع آبدهی پمپ کمتر خواهد شد

خرید ویژه پمپ آب پرورش میگو 12 اینچ

خرید ویژه پمپ آب پرورش میگو 12 اینچ پرورش دهندگان محترم برای تهیه و خرید پمپ آب پرورش میگو 12 اینچ و پمپ آب شور، می‌توانند به مراکز پخش کلی پمپ آب ویژه پرورش میگو مراجعه کنند. و از قیمت مناسب و کیفیت بالای این محصول بهره‌مند شوند. لازم به ذکر است قیمت پمپ آب شور به قیمت روز استیل بستگی دارد و با توجه به شرایط کنونی کشورمانو شرایط سخت تحریم و تغییرات لحظه ای قیمت ها، در نظر داشته باشید که قبل از خرید استعلام قیمت را به روز از تولید کننده دریافت کنید.

محمدرضا فلاح

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

ارتباط با ما

شرکت بازرگانی آسیاپمپ ایرانیان شما را به خرید بهترین پمپ های گریز از مرکز حلزونی و فشار قوی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

Call Now Buttonتماس بگیرید