پمپ خودمکش

پمپ خودمکش

پمپ خودمکش نوعی از پمپ های حلزونی بوده که بر اساس نیروی گریز از مرکز کار می کنند. این پمپ ها هوای حبس شده در خط مکش را تخلیه کرده و سپس مانند یک پمپ سانتریفیوژ معمولی عمل می کنند. پروانه در قسمت مرکزی خلاء ایجاد کرده و هوا را از خط مکش به داخل پمپ کشانده و به این ترتیب سیال و هوا با هم مخلوط شده و از پمپ خارج می شوند. چون هوا از آب سبک تر است از پمپ خارج شده و آب موجود در پمپ از ورود هوای مجدد به پمپ جلوگیری می کند. پروانه این پمپ نیمه باز بوده و قادر است تا ذرات جامد داخل سیال را از خود عبور دهد.

زیر مجموعه دوم محصول

توضیحات زیر مجموعه دوم. این یک متن آزمایشی می باشد تا شما بیشتر با سبک قالب آشنا شوید.

شما می توانید در این قسمت توضیحاتی را در مورد محصول و یا زیر مجموعه ای که مشتری برای شما ارسال کرده است را بنویسید. این کار را هم می توانید به صوت متن و توضیحاتی در حدود 7 الی 8 خط مانند همین متنی که می بینید انجام دهید و یا به صورت موردی (بولت و شماره گذاری) انواع همان محصول را بنویسید.

به این مورد دقت کنید که هرچقدر تعداد خطوط متن بیشتر باشد، می بینید که ارتفاع این بخش به صورت اتوماتیک باز می شود و همین طور کادر تصویر مقابل هم متناسب با این کادر ارتفاع اش تغییر می کند. پس اگر متن کوتاه بنویسید کادر عکس مقابل و کادر توضیحات زیاد ارتفاع اش باز نمی شود به این موضوع حتما دقت کنید.

Call Now Buttonتماس بگیرید