پمپ کشاورزی

قیمت پمپ سوپاپ سرخود در ایران

پمپ های سوپاپ سرخود از قطعات مهم و کاربردی هستند که انرژی جنبشی را  تبدیل می کند. این قطعه با ارزش در صنایع فراوانی به منظور راه اندازی ماشین آلات خط تولیدشان کاربرد فراوان دارند. همچنین  می توانید از آخرین قیمت پمپ سوپاپ سرخود ایران مطلع گردید.این پمپها بخاطر شکل خاصی که دارند می توانند با نگه داشتن آب در درون محفظه ی خود مانع از وارد شدن فشار زیاد به پمپ در روشن کردن مجدد آن شود.

قیمت روز پمپ سوپاپ سرخود در ایران

به طور کلی پمپ ها جزو دستگاه هایی هستند که کارشان دریافت انرژی مکانیکی و انتقال آن به  سیال یا جریان در حال عبور است. سیال خارج شده با انرژی دریافتی با فشار حرکتی بیشتر خارج می شود.

پمپ ها دارای ویژگی های مختلفی هستند به همین دلیل طبقه بندی های مختلفی می شود در نظر گرفت. یک طبقه بندی را می توان براساس چگونگی انتقال انرژی به جریان یا سیال دانست. که دو طبقه کلی را شامل می شود:

 1.  پمپ های دینامیکی
 2. پمپ های جا به جایی مثبت

پمپ های دینامیکی  پمپ هایی هستند که انرژی را به سیال به طور مداوم انتقال می دهند. در حالیکه در پمپ های جا به جایی مثبت این انرژی دهی به طور متناوب صورت می گیرد.

پمپ سوپاپ سرخود به عنوان یکی از انواع پر کاربرد از میان انواع پمپ های می باشند که در ادامه بیش تر در مورد آن توضیح خواهیم داد. اگر خریدار پمپ سوپاپ هستید حتما تا انتها مطالب را بخوانید تا با آگاهی بیش تر دست به خرید بزنید.

خریدار پمپ سوپاپ سرخود اصل در بازار

همان طور که به طور کوتاه اشاره شد پمپ سوپاپ سرخود اصل از قطعات بسیار با اهمیت هستند و بدون وجود این قطعه ماشین آلات مورد نظر به حرکت در نخواهد آمد چون کارکرد اصلی این قطعه ایجاد حرکت است. شاید بد نباشد بدانیم این قطعه از چه اجزایی تشکیل شده است. در زیر به اجزای پمپ گریز از مرکز اشاره می کنیم:

 • استاتور
 • روتور
 • شکاف هوا
 • بلبرینگ یا یاتاقان
 • سیم پیچ
 • کموتاتور
 • انواع پکینگ ها

موارد نام برده شده تعدادی از اجزای تشکیل دهنده پمپ های سوپاپ هستند که خود از اجزایی تشکیل شده اند که در نهایت به فعالیت و عملکرد نهایی این قطعه کمک می کنند. متناسب با طراحی جایگاه این مجزا متغیر است.

استاتور به عنوان یکی از قطعات ثابت  دارای هسته ای است که به آن لمینت می گویند که از چندین ورقه فلزی تشکیل شده است. وظیفه ای که به عهده استاتور به عنوان یکی از اجزای تشکیل دهنده الکتروموتور ها است کمک به کاهش انرژی است.

روتور قطعه متحرکی است در پمپ های آب که به دلیل وجود یک رسانا در درونش جریان مغناطیسی وارد شده را دریافت می کند و از خود عبور می دهد تا تبدیل به نیروی مکانیکی گردد.

به فاصله ی بین استاتور و روتور شکاف هوا می گویند. مقدار این فاصله بسیار مهم است و به طور مستقیم بر کارکرد نهایی قطعه اثر می گذارد. تا جایی که امکان دارد باید این فاصله نازک و کم باشد چون فاصله زیاد عملکرد الکترو موتور را تحت تاثیر قرار می دهد و از طرفی فاصله خیلی کم ساییدگی و سرخوردگی را ایجاد می کند. قطعه صدای غیر عادی از خود تولید می کند.

بلبرینگ به عنوان تکیه گاه و پشتیبان روتور است که به روتور کمک می کند در محور خود به چرخش در آید.

عرضه انواع پمپ سوپاپ سرخود بصورت عمده

پمپ سوپاپ دارای انواع مختلفی هستند. در زیر به انواع پمپ سوپاپ می کنیم:

 • پمپ  گریز از مرکز جریان شعاعی
 • پمپ گریز از مرکز جریان مختلط
 • پمپ جریان محوری

در پمپ های جریان شعاعی،  فشاری که سیال وارد می شود تماما ناشی از نیروی گریز از مرکز است.

در پمپ های جریان مختلط بخشی از فشار سیال نیرویی حاصل از گریز از مرکز است و بخشی از نیروی تولید شده از کارکرد پروانه ها می باشد.

نماینده فروش پمپ سوپاپ سرخود با تضمین قیمت

همان طور که همه ی ما می دانیم زمانی که بخواهیم مایعاتی را انتقال دهیم نیاز به پمپ های مخصوص است. تولید پمپ در انواع مختلف و با کاربرد های مختلف صورت می گیرد. نیاز است متناسب با نیاز نوع آن انتخاب شود.

پمپ ارزان سوپاپ به طور کلی در صنایع مختلف کاربرد های متفاوتی دارند. خرید پمپ سوپاپ به دلیل کاربرد هایی که دارد به صورت چشمگیری رو به افزایش است که در اینجا به تعدادی از کاربرد های آن اشاره می کنیم:

 • انتقال آب در کشاورزی جهت آبیاری در زمین های وسیع.
 • کمک به زه کشی آب های زیر زمینی
 • استفاده در صنعت تصفیه آب.
 • کاربرد در سیستم آتش نشانی.
 • استفاده در آب نما ها.
 • به کار گیری در معادن.
 • برای تخلیه یا پر کردن آب استخر ها.

سازنده پمپ سوپاپ سرخود با کیفیت بالا

قدرت مکش این پمپ ها یکی از مواردی است که باید به آن توجه ویژه ای داشت. اینکه اجزای تشکیل دهنده این پمپ ها از چه نوعی و با چه کیفیتی هستند بر کارکرد نهایی آن اثر مستقیم می گذارند.

مواد اولیه به کار رفته برای تولید بدنه این پمپ ها که میزان مقاوت آن ها دربرابر فشار، حرارت و رطوبت را تضمین می کند بسیار مهم است.

همچنین قطعات به کار رفته و نحوه عملکرد آن ها بر کارکرد نهایی آن ها اثر مستقیم دارد.

پخش انواع پمپ آب در سطح کشور

در پمپ انتقال آب، آب وارد پره ها و مرکز پمپ می شود و با توجه به انرژی تولید شده مایع با فشار زیادی به صورت گریز از مرکز تخلیه می شود. پره ها در پمپ های آب گریز از مرکز نقش تولید انرژی را دارند که دارای دو نوع هستند:

 • توربینی
 • مارپیچی

استفاده از نوع پروانه متناسب با نوع کارایی متفاوت است. نوع توربینی بیش تر برای عمق های زیاد کارایی دارد و پروانه های مارپیچی برای عمق های کم استفاده می شود.

پمپ های آب از پمپ های پر کاربرد هم در صنایع مختلف و هم در ساختمانی مسکونی و اداری می باشند.

سفارش پمپ سوپاپ سرخود بصورت آنلاین

مراحل افزایش فشار در انواع پمپ  های سوپاپ سرخود متفاوت است. در بعضی از انواع این پمپ ها فشار به صورت تک مرحله ای است و در بعضی دیگر چند مرحله ای می باشد.

پمپ سوپاپ چند مرحله ای مناسب ارتفاعات زیاد است چون قطعات به گونه تعبیه شده اند که فشار وارده به سیالات چندین بار تشدید می شود و اینگونه انرژی وارده تا تخلیه سیال یا جریان از دست نمی رود.

عرضه پمپ سوپاپ عمده از طریق سایت صورت می گیرد.

امتیاز دهید post

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هشت + 17 =