پمپ کشاورزی, مقالات

5 نکته ضروری برای خرید پمپ آب طبقاتی کشاورزی

خرید پمپ آب طبقاتی برای کشاورزان و فروشندگان پمپ آب تبدیل به یک چالش مهم شده و دانستن نکات عمومی و مهم به شما کمک می کند تا هنگام خرید پمپ های فشارقوی بتوانید بهترین پمپ آب را خریداری کنید.نکاتی که در ادامه گفته می شود راهگشای شما در انتخاب پمپ آب طبقاتی کشاورزی مناسب می باشد.

  1. طول مسیر آبدهی
  2. ارتفاع موثر آبدهی
  3. نوع و قدرت موتور
  4. اندازه لوله اصلی
  5. نوع آبیاری

پمپ آب طبقاتی

از کجا پمپ آب طبقاتی wkl ارزان قیمت بخرم؟

پمپ آب طبقاتی

معمولا پمپ های آبرسانی تولید شده در ایران و پمپ های وارداتی با برندهای مختلف در بازار مرکزی پمپ آب در شهرهای مختلف فروخته می شود.معایب این روش حضور واسطه ها و قیمت بالاتر محصولات نسبت به لیست قیمت کارخانه می باشد.فروش اینترنتی پمپ های آبرسانی فشارقوی باعث شده تا انواع مختلف این پمپ ها با قیمت ارزانتر به دست مشتری تهایی برسد و کارخانجات تولیدی از طریق وب سایت شرکت خود به صورت آنلاین به فروش می رساند.

این نکات را رعایت کنید تا از تعمیر پمپ طبقاتی در امان باشید

استفاده از پمپ های طبقاتی همیشه مسائل و چالش های خود را به همراه داشته است.بهره برداری و استفاده نادرست از این پمپ ها باعث می شود تا هزینه و خسارات زیادی متوجه کاربر و سیستم پمپاژ شود.لذا قبل از راه اندازی و خرید پمپ باید با مشورت متخصص پمپ آب را انتخاب و طبق کاتالوگ شرکت سازنده مجموعه پمپ و موتور را راه اندازی کرد.

در اینجا به نکاتی اشاره می کنیم که با رعایت کردن آنها می توانید از تعمیر پمپ آب طبقاتی در بازه های زمانی کوناه در امان باشید و بالاترین راندمان را از سیستم پمپاژ خود بگیرید.

  1. هنگام آب بندی لوله ها باید طوری باشد که بار اضافی روی پمپ آب اعمال نشود.
  2. قبل از اینکه پمپ راه اندازی شود باید تمامی اتصالات مکش و سوپاپ  بررسی شود.
  3. برای جلوگیری از ورود ذرات ریز و خورنده به پمپ آب یک توری با شیکه های ریز ته سوپاپ ببندید.
  4. اگر ارتفاع آبدهی بیشتر از 15 متر باشد یا طول مسیر بیش از اندازه زیاد باشد بهتر است یک شیر یک طرفه بین پمپ آب و شیر فلکه خروجی استفاده شود.این کار می تواند از وارد شدن ضربه قوچ به پمپ جلوگیری کند.
  5. از تراز بودن کوپلینگ و شاسی اطمینان پیدا کنید.

نرخ قیمت پمپ های طبقاتی فشارقوی در کشور

پمپ آب طبقاتی

از عوامل مهم تاثیرگذار در نرخ قیمت پمپ های فشار قوی می توان به اندازه و نوع پمپ آب ، توانایی تامین هد و دبی خروجی و برند آن اشاره کرد.همچنین جنس قطعاتی که در پمپ آب استفاده می شود در قیمت پمپ طبقاتی موثر است.پمپ های طبقاتی دارای محفظه مکش و رانش هستند که به صورت یکپارچه با پایه پمپ ریخته گری شده است.همچنین نیروهای شعاعی و محوری وارد بر پمپ توسط دو عدد بلبرینگ و یک عدد رولبرینگ مهار شده است.برای اطلاع از قیمت روز پمپ های فشارقوی wkl با کیفیت و مارک های مختلف با واحد فروش شرکت تماس بگیرید.

فروش انواع پمپ های فشارقوی وکائل در لرستان

پمپ آب طبقاتی

به منظور انتقال آب از رودخانه ها، کانالهای آب و تانکرها به مزارع و باغات کشاورزی زمانی که طول مسیر و ارتفاع آبدهی زیاد باشد یا نوع آبیاری تحت فشار بارانی باشد از پمپ های فشار قوی وکائل استفاده می شود.این پمپ ها می توانند آب را با فشار زیاد به دلیل طرز قرارگیری پروانه ها در لوله ها پمپاژ کنند.معمولا سایز لوله های مکش و رانش را یک سایز بزرگتر در نظر می گیرند تا سرعت آب از 2 میلیمتر بر ثانیه بالاتر نرود.

پمپ های فشار قوی در انواع مختلف به صورت تکی، الکتروپمپ فشارقوی طبقاتی و پمپ پشت تراکتوری در استان لرستان،کوهدشت،نورآباد و خرم آباد به صورت آنلاین و با قیمت استثنایی به فروش می رسد.برای اطلاع از قیمت ها و دریافت کاتالوگ با بخش مهندسی فروش شرکت تماس حاصل فرمایید.

امتیاز دهید post