پمپ کشاورزی

لیست قیمت روز پمپ گریز از مرکز در بازار

الکتروپمپ دیزل ساز های گریز از مرکز از قطعات مهم و کاربردی هستند که انرژی جنبشی را  تبدیل می کند. این قطعه با ارزش در صنایع فراوانی به منظور راه اندازی ماشین آلات خط تولیدشان کاربرد فراوان دارند. فروش ویژه انواع پمپ ایرانی به عنوان یک نوع  مرغوب از طریق سایت امکان پذیر است. همچنین  می توانید از قیمت روز پمپ گریز از مرکز مطلع گردید.

لیست قیمت روز پمپ گریز از مرکز در بازار

خرید انواع پمپ گریز از مرکز از نمایندگی

 خرید انواع پمپ گریز از مرکز از نمایندگیبه طور کلی الکتروپمپ خانگی ها جزو دستگاه هایی هستند که کارشان دریافت انرژی مکانیکی و انتقال آن به  سیال یا جریان در حال عبور است. سیال خارج شده با انرژی دریافتی با فشار حرکتی بیشتر خارج می شود.

پمپ ها دارای ویژگی های مختلفی هستند به همین دلیل طبقه بندی های مختلفی می شود در نظر گرفت. یک طبقه بندی را می توان براساس چگونگی انتقال انرژی به جریان یا سیال دانست. که دو طبقه کلی را شامل می شود:

 1.  پمپ های دینامیکی
 2. پمپ های جا به جایی مثبت

پمپ های دینامیکی که پمپ گریز از مرکز جزو این دسته است پمپ هایی هستند که انرژی را به سیال به طور مداوم انتقال می دهند. در حالیکه در پمپ های جا به جایی مثبت این انرژی دهی به طور متناوب صورت می گیرد.

سفارش بهترین پمپ های آب در بازار

سفارش بهترین پمپ های آب در بازارهمان طور که به طور کوتاه اشاره شد پمپ  گریز از مرکز از قطعات بسیار با اهمیت هستند و بدون وجود این قطعه ماشین آلات مورد نظر به حرکت در نخواهد آمد چون کارکرد اصلی این قطعه ایجاد حرکت است. شاید بد نباشد  بدانیم این قطعه که چه اجزایی تشکیل شده است. در زیر به اجزای پمپ گریز از مرکز اشاره می کنیم:

 • استاتور
 • روتور
 • شکاف هوا
 • بلبرینگ یا یاتاقان
 • سیم پیچ
 • کموتاتور
 • انواع پکینگ ها

موارد نام برده شده تعدادی از اجزای تشکیل دهنده پمپ گریز از مرکز هستند که خود از اجزایی تشکیل شده اند که در نهایت به فعالیت و عملکرد نهایی این قطعه کمک می کنند. متناسب با طراحی جایگاه این مجزا متغیر است.

استاتور به عنوان یکی از قطعات ثابت  دارای هسته ای است که به آن لمینت می گویند که از چندین ورقه فلزی تشکیل شده است. وظیفه ای که به عهده استاتور به عنوان یکی از اجزای تشکیل دهنده الکتروموتور ها است کمک به کاهش انرژی است.

روتور قطعه متحرکی است در پمپ های آب که به دلیل وجود یک رسانا در درونش جریان مغناطیسی وارد شده را دریافت می کند و از خود عبور می دهد تا تبدیل به نیروی مکانیکی گردد.

به فاصله ی بین استاتور و روتور شکاف هوا می گویند. مقدار این فاصله بسیار مهم است و به طور مستقیم بر کارکرد نهایی قطعه اثر می گذارد. تا جایی که امکان دارد باید این فاصله نازک و کم باشد چون فاصله زیاد عملکرد الکترو موتور را تحت تاثیر قرار می دهد و از طرفی فاصله خیلی کم ساییدگی و سرخوردگی را ایجاد می کند . قطعه صدای غیر عادی از خود تولید می کند.

بلبرینگ به عنوان تکیه گاه و پشتیبان روتور است که به روتور کمک می کند در محور خود به چرخش در آید.

سیم پیچ های ازمجموعه ای از سیم های تشکیل شده اند که انرژی مغناطیسی را از خود عبور می دهند. متناسب با جنس تشکیل دهنده این سیم ها سرعت عبور انرژی مغناطیسی متفاوت خواهد بود.

کموتاتور یا قطعه ی مخصوص تغییر جهت نیروی برق باعث برگشت جریان انرژی می شود و این کار از طریق چرخاندن روتور در جهت مخالف صورت می گیرد که به مصرف بهینه انرژی کمک می کند.

فروش پمپ گریز از مرکز به عنوان یکی از بهترین پمپ های آب از طریق سایت صورت می گیرد.

با ثبت سفارش خود جهت خرید پمپ مورد نظر اقدام کنید.

برترین برند پمپ گریز از مرکز در کشور

برترین برند پمپ گریز از مرکز در کشورهمان طور که همه ی ما می دانیم زمانی که بخواهیم مایعاتی را انتقال دهیم نیاز به پمپ های مخصوص است. تولید پمپ در انواع مختلف و با کاربرد های مختلف صورت می گیرد. نیاز است متناسب با نیاز نوع آن انتخاب شود.

پمپ گریز از مرکز ارزان به طور کلی در صنایع مختلف کاربرد های متفاوتی دارند که  در اینجا به تعدادی از کاربرد های آن اشاره می کنیم:

 • انتقال آب در کشاورزی جهت آبیاری در زمین های وسیع.
 • کمک به زه کشی آب های زیر زمینی
 • استفاده در صنعت تصفیه آب.
 • کاربرد در سیستم آتش نشانی.
 • استفاده در آب نما ها.
 • به کار گیری در معادن.
 • برای تخلیه یا پر کردن آب استخر ها.

قدرت مکش این پمپ ها یکی از مواردی است که باید به آن توجه ویژه ای داشت. اینکه اجزای تشکیل دهنده این پمپ ها از چه نوعی و با چه کیفیتی هستند بر کارکرد نهایی آن اثر مستقیم می گذارند.

راهنمای انتخاب پمپ گریز از مرکز

راهنمای انتخاب پمپ گریز از مرکزپمپ های گریز از مرکز دارای انواع مختلفی هستند. در زیر به انواع پمپ گریز از مرکز اشاره می کنیم:

 • پمپ  گریز از مرکز جریان شعاعی
 • پمپ گریز از مرکز جریان مختلط
 • پمپ جریان محوری

در پمپ گریز از مرکز جریان شعاعی،  فشاری که سیال وارد می شود تماما ناشی از نیروی گریز از مرکز است.

در پمپ گریز از مرکز جریان مختلط بخشی از فشار سیال نیرویی حاصل از گریز از مرکز است و بخشی از نیروی تولید شده از کارکرد پروانه ها می باشد.

جهت اطلاع از قیمت پمپ گریز از مرکز به صورت عمده از طریق سایت اقدام نمایید.

تهیه اینترنتی و بدون واسطه پمپ گریز از مرکز

تهیه اینترنتی و بدون واسطه پمپ گریز از مرکزخرید اینترنتی پمپ گریز از مرکز پمپیران از طریق سایت امکان پذیر است.

مراحل افزایش فشار در انواع پمپ  گریز از مرکز متفاوت است. در بعضی از انواع این پمپ ها فشار به صورت تک مرحله ای است و در بعضی دیگر چند مرحله ای می باشد.

پمپ های گریز از مرکر چند مرحله ای مناسب ارتفاعات زیاد است چون قطعات به گونه تعبیه شده اند که فشار وارده به سیالات چندین بار تشدید می شود و اینگونه انرژی وارده تا تخلیه سیال یا جریان از دست نمی رود.

فروش انواع پمپ های آب با بهترین کیفیت

فروش انواع پمپ های آب با بهترین کیفیتدر پمپ های آب، آب وارد پره ها و مرکز پمپ می شود و با توجه به انرژی تولید شده مایع با فشار زیادی به صورت گریز از مرکز تخلیه می شود. پره ها در پمپ های آب گریز از مرکز نقش تولید انرژی را دارند که دارای دو نوع هستند:

 • توربینی
 • مارپیچی

استفاده از نوع پروانه متناسب با نوع کارایی متفاوت است. نوع توربینی بیش تر برای عمق های زیاد کارایی دارد و پروانه های مارپیچی برای عمق های کم استفاده می شود.

پمپ های آب از پمپ های پر کاربرد هم در صنایع مختلف و هم در ساختمانی مسکونی و اداری می باشند.

امتیاز دهید post

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *