پمپ کشاورزی

۳ روش سریع و آسان خرید عمده پمپ سانتریفیوژ

قیمت پمپ سانتریفیوژ

با نگاهی دقیق به مقوله پمپ ها متوجه خواهیم شد که می توان این محصول را به دو دسته اصلی تقسیم کرد.پمپ جابجایی مثبت و پمپ سانتریفیوژ.پمپ سانتریفیوژ شامل پمپ سیرکولاتور، پمپ سانتریفیوژ افقی، پمپ فشار قوی طبقاتی و پمپ شناور می شود.قیمت پمپ سانتریفیوژ  فشار قوی و همچنین لیست قیمت پمپ گریز از مرکز با توجه به پرکاربرد بودن آن در صنعت و کشاورزی متفاوت است.

قیمت پمپ سانتریفیوژ

اما راههای متفاوتی برای تهیه و خرید پمپ گریز از مرکز وجود دارد که ما در اینجا به ۳ روش آسان و سریع خرید عمده پمپ سانتریفیوژ افقی اشاره می کنیم.

  1. خرید پمپ از نمایندگی های تهران و اصفهان
  2. خرید از فروشگاه های کوچک در سطح بازار و در اصل خرید از واسطه ها
  3. خرید از فروشگاه های اینترنتی و سایت شرکت تولیدی پمپ

فروش پمپ سانتریفیوژ (ETA) آسیا پمپ با بهترین کیفیت و تحویل سریع

قیمت پمپ سانتریفیوژ

در کشور ایران با توجه به وجود شهرک های صنعتی و زمین های زراعی وسیع، امکان استفاده از پمپ های سانتریفیوژ افزایش یافته است.برای همین کارخانه های زیادی در کشور با تولید انواع پمپ گریز از مرکز و فشار قوی،باعث به وجود آمدن رقابت نزدیک بین برندهای خارجی و ایرانی شده اند.نمونه های مشابه خارجی که از کشورهای چین،ایتالیا و هند وارد بازار ایران می شود قیمت های بالایی دارد.

اما یکی از کارخانه های تولید کننده پمپ آب سانتریفیوژ، شرکت آسیا پمپ (Asiapumpco) می باشد.این شرکت محصولات خود را بر حسب نیاز مشتری و با استفاده از بهترین متریال روز بازار تولید می کند.معمولا با توجه به اینکه اکثر مشتریان خواهان این هستند که دستگاه پمپ عمر طولانی تری در برابر خوردگی و سایش داشته باشد،پمپ استنلس استیل گزینه بهتری می باشد.

شرکت آسیا پمپ با توجه به قدمت ۳۰ ساله خود در امر تولید اقدام به فروش مستقیم و بدون واسطه پمپ سانتریفیوژ ETA از طریق سایت فروشگاهی خود کرده است.احتمالا تا به حال تجربه خرید مستقیم از شرکت تولیدی را نداشته اید.این امر فواید زیادی به خصوص برای مشتری و مصرف کننده نهایی دارد که به خاطر حذف واسطه ها پمپ سانتریفیوژ با قیمت مناسبتری به دست مشتری می رسد.

نحوه کارکرد پمپ گریز از مرکز افقی آسیا پمپ

قیمت پمپ سانتریفیوژ

پمپ گریز از مرکز با سرعت بخشیدن به انتقال سیال به قسمت رانش پمپ،انرژی مکانیکی را به انرژی جنبشی تبدیل می کند.مقدار انرژی که سیال دریافت کرده است مطابق با سرعت در نوک پره پروانه است.اندازه پروانه پمپ با میزان آبدهی پمپ رابطه مستقیم دارد.هر په پروانه بزرگتر باشد دبی پمپ بیشتر و هرچه پروانه کوچک تر باشد دبی پمپ کمتر می شود.

بخشی از سرعت اولیه سیال توسط حلزونی پمپ گرفته می شود و تبدیل به فشار می شود.ای تبدیل انرژی توسط فشار سنج که به خط تخلیع متصل است نشان داده می شود.گفتنی است که کار پمپ فقط هدایت جریان سیال می باشد و فشار وارد شده به سیال توسط الکتروموتور ایجاد می شود.

امتیاز دهید post

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پنج × 2 =