مقالات

خرید پمپ گریز از مرکز جریان مختلط

پمپ گریز از مرکز

امروزه با وجود آپارتمان های غول آسا و برج نشین مشکل کم فشار بودن آب در طبقات بالایی بسیار به چشم آمده است بنابراین استفاده از پمپ این مشکل را تا حد امکان رفع نموده است و استفاده از پمپ گریز از مرکز سرعت و فشار آب را بیشتر نموده است.

خرید پمپ گریز از مرکز

اگر با پایین بودن فشار آب مواجهه هستید برای خرید این محصول شک و تردیدی نداشته باشید زیرا وجود  این محصول در زمانی که مصرف آب بالا است ضروری می باشد. اگر پمپ گریز از مرکز را خرید و نصب نکرده باشید در تمامی روزهای سال دچار مشکل خواهید شد. این نوع محصول معروف به دو پروانه ایی بوده که با قرار گیری یک گوی در میان آن باعث مکش و پخش آب می گردد که این دو پروانه خلاف جهت هم به چرخش در می آیند.

یک پمپ گریز از مرکز برای جریان مختلط توسط یک لوله به بدنه وصل می گردد یک پمپ گریز از مرکز برای جریان مختلط توسط یک لوله به بدنه وصل می گردد انواع مدالهای مختلفی از پمپ گریز از مرکز وجود دارد که  شعاعی، وتری و محوری معروف اند و هر کدام از آنها طبق شرایط محیطی و ساختمانی نصب می گردد. و تمامی شما عزیزان در خانه خود از منبع آبی استفاده می کنید که که از طریق آن آب با سرعتی بسیار بالا به طبقات دیگر پمپاژ می گردد، افرادی که این محصول را خرید و نصب نموده اند از شر فشارهای ضعیف آب راحت شده و با خیالی راحت از آب استفاده می کنند.

با توجه به نیاز هر ساختمان بر اساس ارتفاع و تعداد طبقات پمپهای گریز تولید و روانه بازار شده که هرچه تعداد طبقات بیشتر باشد قطعا اندازه وزن آن بیشتر و بزرگتر است، به عنوان مثال یک ساختمان پنج طبقه را در نظر بگیرید که آب از همکف به طبقه آخر قرار است انتقال پیدا کند، قطعا اگه اندازه موتور کوچک باشد آب به هیچ عنوان به بالا نرسیده و برگشت می کند و گاهی به خود فشار آورده تا آب را به بالا برساند که گاهی اوقات جواب می دهد، اما این فشار عمر آن را کاهش داده و بعد از مدتی صدای کار کرد آن چندین برابر می شود.

البته لازم به ذکر است که از پمپ های گریز از مرکز در صنایعهای مختلف مانند، غذایی، کاغذ سازی، لبنیات، شیمیایی، پتروشیمی، آب و فاضلاب استفاده می گردد که تک مکش آن معمولا برای مکانهای بسیار کوچک و نوع دو مکشی آن برای مکانهای بزرگ تر استفاده می شود.

اگر پمپ گریز از مرکز در اندازه متوسط برای آب رسانی به ساختمان پنج استفاده کنیم، آب را به آن طبقه رسانده اما شدت آن بسیار کم است و در مواقع اوج مصرف آب بسیار کمتر از روزهای عادی به طبقه شما مایعات می رسد، پس سعی نمایید طبق طبقات خود محصولی را خریداری نمایید، شما باید برای یک ساختمان پنج طبقه از یک پمپ گریز از مرکز بزرگ استفاده کرده تا آب را به میزان کافی با فشار بسیار بالا را برای شما فراهم نماید، زیرا این محصول اندازه بزرگی داشته و باعث افزایش تعداد تیغه و پروانه شد.

در مراکز، برای استفاده از آب گرم برای حرکت سیستمهای مخصوص و حرارتی از نوع سیرکولاتور، در تاسیسات مکانیکی از نوع افقی، برای انتقال آب به طبقات بسیار بلند از سانتریفوژ، برای استفاده در چاه های پر عمق از نوع شناور و فاضلاب مدل لجن کش تولید و به کار گیری می کنند.

هر چه اندازه دستگاه گریز از مرکز بزرگتر بوده موتور، پروانه، مکش، تخلیه، فیزیکی نیز بسیار قدرتمند و کمی بزرگتر است.

اجزای به کار رفته در این محصول شامل موتور شده که با حرکات دورانی موجب انتقال مایعات به طبقات بالاتر می گردد و یک روتور در وسط موتور رد شده که با قرار گیری پره بر روی آن باعث حرکت و یک بدنه بسیار محکم از جنس آهن شده تا در مواقعی که گرمای آن بسیار بالا رفته بر روی آهن تاثیر نگذارد تا موجب ذوبی آن شود.

اجزای اصل پمپ گریز از مرکز شامل محرک، محفظه، رینگهای سایشی و غیره است.

با تولید این محصول تمامی جهان از شر کم آبی و قطعی آن راهی پیدا کرده و دیگر مشکلی برای رفتن به حمام را نداشته و با یک فشار بسیار قوی راحت دوش بگیرید.

در ایام قدیم به دلیل وجود نداشتن چنین دستگاه آب از طریق لوله به شیر آلات مخصوص رسیده و با باز نمودن آن آب با فشار بسیار قوی پمپاژ می شد، ولی هر چه گذشت تعداد ساختمانها بسیار زیاد و طبقات آن هم گسترده تر شد و دیگر آبی نمی ماند تا با فشار زیاد وارد لوله های خانه شما گردد، این مشکل تا یک الی دو سال طول کشیده تا این که دستگاهی مانند پمپ گریز از مرکز را ساخته اند تا آب را با فشار بسیار زیاد به طبقات بالا تر به راحتی برساند و همچنین با ذخیره آب در محفظه مخصوص باعث شده تا در همه زمان شما  آب داشته باشید حتی در زمان قطعی، که در چنین شرایطی شما باید از نقطه دیگر لوله استفاده نمایید که برای شما در این مطلب شرح خواهم داد.

این دستگاه با برق کار کرده و در زمان قطعی آب را به طبقات دیگر نمی فرستد که شما باید یک کاری را در همان ابتدا نصب این محصول رعایت نمایید، شما باید یک انشعاب مستقیم از لوله آب گرفته تا در زمان قطعی در خانه خود مقداری آب را داشته باشید در غیر این صورت این آب فقط در منبع ذخیره شده و تا زمان وصل شدن برق قابل استفاده نخواهد بود.

پمپ گریز از مرکز جریان مختلط

یکی از تولیدات مهم که امروزه اتفاق افتاده است و بسیار پر کاربرد بوده است پمپ گریز از مرکز می باشد که تشکیل شده است از موادهای آهنی و پلی اتیلن بوده که یک بدنه پلاستیکی به نام منبع و یک پمپ گریز از مرکز برای جریانهای مختلط  از این دو نوع مواد ساخته شده است.

همان طور که در مطالب بالا مطالعه نموده اید تا الان با یک پمپ گریز از مرکز آشنا شده و انواع ان به همراه کارایی آن را می دانید.

زمانهای قدیم به خاطر کم آبی و قطعی آن بسیاری از مردم در ظروف پلاستیکی بیست لیتری آب را ذخیره نموده تا در این مواقع از آن استفاده کنند، مخصوصا فردی که در طبقه آخر یک ساختمان قرار داشته به هیچ عنوان یک قطره آب هم نداشته و مجبور به ذخیره آن می شد و این نوع ذخیره به علاوه راه انداختن کار خود، باعث ایجاد بیماری شده و بیشتر کودکان را آلوده می کرد، تا این که یک دستگاهی به نام پمپ گریز از مرکز تولید شده تا با جریانهای متفاوت نسبت به انتقال آن کمک کند.

بزرگترین پمپ گریز از مرکز را اداره آب و فاضلاب داشته تا با قدرت بسیار زیاد آب را به تمامی نقاط شهر انتقال دهد.

صاحبان کسب و کار پمپ گریز از مرکز می توانند در این صفحه با مشاوران ما تماس برقرار نموده تا در اسرع وقت نسبت ارتباط با شما اقدام نمایند، سپس می توانید آن را به صورت عمده از سایت ما خریداری نموده و در مکانهای خود استفاده کنید.

امتیاز دهید post

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شش − چهار =