پمپ کشاورزی

قیمت فروش بدون واسطه پمپ فشار قوی

قیمت پمپ اب 3 اینچ

روش های مختلف برای فروش پمپ های آبرسانی وجود دارد که برخی از این روشها باعث افزایش قیمت فروش پمپ فشار قوی و پمپ گریز از مرکز می شود.مغازه ها و فروشگاه های داخل بازار یکی از مراجع تهیه پمپ آب کشاورزی هستند.از سوی دیگر حضور واسطه ها نیز باعث شکل گیری روند کاذب قیمت ها شده است.بنا به پیشرفت تکنولوژی امروزه بیشتر فروشندگان و تامین کنندگان پمپ آب از طریق سایت و فروشگاههای آنلاین محصولات خود را به فروش می رسانند.

تهیه پمپ فشار قوی در انواع مختلف آن از طریق وب سایت ها و فروشگاههای آنلاین این امکان را به مشتری می دهد تا هم در وقت و زمان خود صرفه جویی کند و پمپ فشار قوی را مناسب ترین قیمت خریداری کند.قیمت پمپ های کشاورزی فشار قوی و حلزونی را می توانید از کارشناسان فروش آنلاین شرکت بگیرید.

قیمت فروش پمپ فشار قوی

بورس فروش بهترین پمپ فشار قوی wkl در کشور

قیمت فروش پمپ فشار قوی

آیا به دنبال بهترین پمپ آب هستید؟ اصلا ملاک و معیار انتخاب بهترین پمپ آب چیست؟ این ها سوالاتی است که در ادامه به آنها پاسخ خواهیم داد.با ما همراه باشید.

بهترین پمپ فشار قوی الزاما به معنای انتخاب یک برند با قیمت مناسب نیست،بلکه به این معنا است که پمپ را در جای مناسب خود قرار دهید و دقیقا پمپ را برای همان کاری که می خواهد انجام دهد انتخاب کنید.بنابراین در مرحله اول انتخاب یک پمپ مناسب مهمترین کار می باشد.سپس با دانستن دبی و هد مورد نظر می توانید به ادامه کا انتخاب پمپ بپردازید.مهمترین معیاری که برای انتخاب پمپ فشار قوی طبقاتی باید در نظر داشته باشید به شرح زیر است.

 • شرایط کاری
 • دبی و هد مورد نیاز
 • نوع آبیاری یا انتقال سیال

قبل از خرید مطمئن شوید که پمپ مورد نظر با شرایطی که می خواهید همخوانی داشته باشد.همچنین از وجود قطعات یدکی پمپ آب فشار قوی در دستری خود تحقیق کنید.بورس فروش انواع پمپ های فشار قوی را از طریق وب سایت ما پیگیری کنید.مجموعه ما با داشتن کارشناسان متخصص و زبده راهنمای خرید شما برای انتخاب بهترین پمپ فشار قوی هستند.

خرید الکتروپمپ فشار قوی از نمایندگی معتبر

قیمت فروش پمپ فشار قوی

قبل از خرید پمپ سانتریفیوژ حلزونی به خصوص پمپ های فشار قوی تحقیق و بررسی لازم را انجام دهید تا بتوانید بهترین پمپ آب را خریداری کنید.انتخاب استباه یک پمپ آب و سپس استفاده از پمپ خارج از نقطه کاری پمپ،باعث کاهش راندمان پمپ آب،جریان و طول عمر آن می شود و در دراز مدت هزینه های سنگینی برایتان به همراه خواهد داشت.بنابراین برای خرید پمپ یا الکتروپمپ فشار قوی فقط به نمایندگی های معتبر فروش یا کارخانجات سازنده پمپ آب حلزونی مراجعه کرده تا از دست این نگرانی ها خلاص شوید و بتوانید پمپ آب مناسب خریداری کنید.

راهنمای نگهداری پمپ های wkl فشار قوی

یک برنامه تعمیر و نگهداری منظم از تعمیرات پر هزینه جلوگیری خواهد کرد و باعث کارکرد مطمئن و بدون مشکل در مجموعه پمپ می شود که کمترین هزینه تعمیرات و نگهداری را خواهد داشت.پیشنهاد می کنیم برنامه بازرسی از پمپ فشار قوی به شرح زیر باشد.

روزانه

 1. بازرسی چشمی واحد
 2. بررسی آب بندی محور با نخ گرافیتی که باید نشتی جزیی داشته باشد.
 3. بررسی مکانیکال سیل که باید نشتی کمی در حد غیر قابل دیدن داشته باشد.

هفتگی

 1. بررسی آمپر و توان موتور،آمپر نباید بیش از ۲ درصد نوسان داشته باشد.
 2. بررسی لرزش پمپ: ارتعاش روی بلبرینگ های موتور و پمپ نباید بیشتر ۱ میلیمتر در ۳۰۰۰ RPM و ۲ میلیمتر در ۱۷۵۰ RPM باشد.
 3. بررسی دمای بیرینگ ها: دما نباید بیشتر از ۸۰ درجه سانتیگراد باشد.

ماهانه

 1. بررسی گریس کوپلینگ (گریس بیش از اندازه زده نشود)
 2. بررسی همراستایی کوپلینگ
 3. بررسی مهره های فونداسیون

سالانه

 1. بررسی گریس بیرینگ ها (گریس بیش از اندازه زده نشود)
امتیاز دهید post

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هجده − 14 =